KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713002
nr 1271 3002
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Akvarell, Slussen, signerad, 1977,51x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:26:25
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa